DRILL SDS+ SPIDER 4 EDGES-INTE 7X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
List
08050_inglese.pdf
PROMO
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
0.00 %
0.00 %
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 25X600-400 MM
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"