SDS+ HAMMERDRILL RAPTOR 6X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 25X600-400 MM
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 22X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"