HSS CIRCULAR SAW BLADE 315MMX32FX160Z
SAWBLADES FOR STEEL
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
Code Fam:
04160
Tec Code:
67315A
WORK PIECE MATERIAL
STEEL
ALLOY STEEL
IRON
METALS
SHEET METALS
SHANK
CENTRAL HOLE 32MM
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %