SDS+ 4 CUTTING TIGER 2.0 6X210-150 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO TOP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
NEW
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 18X600-400 MM
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"