DRILL SDS+ SPIDER 4 EDGES-INTE 5,5X160-110 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
List
08050_inglese.pdf
PROMO
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 25X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"