DRILL SDS+ DIABLO 4 EDGES 8X210-150 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
SETTER
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
TEKNO XP
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"