HSS CIRCULAR SAW BLADE 225MMX32FX120Z
SAWBLADES FOR STEEL
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
Code Fam:
04160
Tec Code:
67225A
WORK PIECE MATERIAL
STEEL
ALLOY STEEL
IRON
METALS
SHEET METALS
SHANK
CENTRAL HOLE 32MM
PROMO
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
Details
PROMO
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %