TRI-STAR SDS+ DRILL 5X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO TOP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
List
00550_ING.pdf
PROMO
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
Details
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
NEW
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
0.00 %