SDS+ HAMMERDRILL RAPTOR 8X210-150 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
NEW
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 22X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %