DRILL SDS+ DIABLO 4 EDGES 14X210-150 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
SETTER
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
Details
PROMO
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 18X600-400 MM
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 25X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"