HSS-G EXTR.LONG-DIN 1869 DRILL 1,50X150-100 MM
HSS DRILLS METAL DIN1869
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
STEEL
ALLOY STEEL
CAST IRON
METALS
SHEET METALS
SHANK
CYLINDRICAL
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
Details
PROMO
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
0.00 %