TRI-STAR SDS+ DRILL 10X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO TOP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
List
00550_ING.pdf
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
0.00 %
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %