SDS+ WALLSTER DRILL BITS 8X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
XP PLUS
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PACKAGING
SINGLE PACKAGING
TEKNO XP PLUS
PROMO
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
TEKNO XP
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"