HSS-G EXTR.LONG-DIN 1869 DRILL 3,00X150-100 MM
HSS DRILLS METAL DIN1869
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
STEEL
ALLOY STEEL
CAST IRON
METALS
SHEET METALS
SHANK
CYLINDRICAL
PROMO
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
Details
PROMO
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 22X600-400 MM
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"