TRI-STAR SDS+ DRILL 10X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO TOP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
List
00550_ING.pdf
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
TEKNO XP
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
0.00 %
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %