SDS+DRILLS DOUBLE FLUTE,PL.TUB 14X210-150 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
FAI TU
Vedi prodotti
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
Details
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
0.00 %
0.00 %
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
NEW
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 22X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
0.00 %