SDS+DRILLS DOUBLE FLUTE,PL.TUB 14X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
FAI TU
Vedi prodotti
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
Details
PROMO
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 16X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 22X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"