SDS+ HAMMERDRILL RAPTOR 6X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
PROMO
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %