KING SDS-MAX HAMMER DRILL BIT 20X1500-1360 6TG
HAMMER DRILLS SDS MAX
0.00 %
Brand:
TEKNO TOP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-MAX
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %