DIE HOLDER DIN 225 - SIZE 0 MF26-MF35 N°8A
ACCESSORIES FOR THREAD
0.00 %
Brand:
SETTER
Vedi prodotti
SHANK
USE BY HAND
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
TEKNO XP
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
0.00 %
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"