HSS CIRCULAR SAW BLADE 315MMX32FX160Z
SAWBLADES FOR STEEL
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
Code Fam:
04160
Tec Code:
67315A
WORK PIECE MATERIAL
STEEL
ALLOY STEEL
IRON
METALS
SHEET METALS
SHANK
CENTRAL HOLE 32MM
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
CARBIDE
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
0.00 %
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS SPIDER 28 PCS
0.00 %
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
0.00 %
HSS WHITE&STEP DRILLS SET 511019RP
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 25X600-400 MM
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 80MM 3-5/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 150MM 5-29/32"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"