HSS CIRCULAR SAW BLADE 350MMX32FX280Z
SAWBLADES FOR STEEL
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
Code Fam:
04160
Tec Code:
67350C
WORK PIECE MATERIAL
STEEL
ALLOY STEEL
IRON
METALS
SHEET METALS
SHANK
CENTRAL HOLE 32MM
PROMO
0.00 %
IMPACT BITS SET+HOLD 8 SETS
Details
PROMO
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
CARBIDE
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 25X600-400 MM
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 18X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 160MM 6-5/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 42MM 1-21/32"