DRILL SDS+ SPIDER 4 EDGES-INTE 10X160-100 MM
SDS-PLUS HAMMER DRILLS
0.00 %
Brand:
TEKNO XP
Vedi prodotti
WORK PIECE MATERIAL
CONCRETE
GRANITE
REINFORCED CONCRETE
BRICKS
STONE
SHANK
SDS-PLUS
List
08050_inglese.pdf
PROMO
0.00 %
PROMO
0.00 %
0.00 %
0.00 %
0.00 %
SCREWDRIVER BITS SET + HOLD 669002200
0.00 %
CARBIDE
HSS GOLD BLACK DRILLS SET 541119RP
0.00 %
HSS-CO5% DRILLS SET 571119RP
0.00 %
DISPLAY SDS-PLUS TIGER 2.0 28 PCS
NEW
0.00 %
TEKNO TOP
FLEX STARCUTTER 125MM 4-15/16"
NEW
0.00 %
FLEX STARCUTTER 65MM 2-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 52MM 2-3/64"
0.00 %
DUSTER SDS-MAX HAMMER DRILL 20X600-400 MM
0.00 %
FLEX STARCUTTER 90MM 3-9/16"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 110MM 4-21/64"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 35MM 1-3/8"
0.00 %
FLEX STARCUTTER 100MM 3-15/16"